18. Wirtualne drzwi do biblioteki otwarte. Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.

8 maja 2020
Wirtualne drzwi do biblioteki otwarte. Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.

Z radością chciałybyśmy zakomunikować, iż dzisiaj, tj. 8 maja, jest nasze święto, czyli Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.

Z góry dziękujemy za życzenia i prezenty.

No właśnie, prezenty… Czy możecie dać nam, drodzy uczniowie, prezent? Byłybyśmy przeszczęśliwe.

O jaki prezent chodzi?

Otóż bibliotekarz jest najbardziej szczęśliwy, kiedy wie, że jego praca ma sens. Kiedy wie, że inni czytają książki.

Jeśli chcecie dać nam prezent – zróbcie sobie zdjęcie z książką, którą właśnie czytacie, (czytaliście lub zamierzacie właśnie przeczytać) i wyślijcie do nas, na adres biblioteka@sp1tp.pl.

Wasze zdjęcia z radością opublikujemy, dumne, iż nasi uczniowie czytają.

A kierując się na poniższy link, możecie odbyć wirtualną podróż po najpiękniejszych bibliotekach świata.

Nauczyciele bibliotekarze