chemia

Olimpiada chemiczna - wyniki!

22 listopada 2021

Olimpiada Chemiczna

W miniony piątek, 19 listopada, ośmioro Uczniów z klasy 8 wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Chemicznej, która objęta jest honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. To wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich, dla których chemia jest pasją, a może nawet częścią planu na przyszłość.

Test, który rozwiązywali Uczniowie był na wysokim poziomie i szczegółowo sprawdzał wiadomości i umiejętności z zakresu wiedzy chemicznej.

Do kolejnego drugiego etapu olimpiady zakwalifikowali się: Katarzyna Piszczek z klasy 8c oraz Bartosz Szpakowski z klasy 8f.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i powodzenia w styczniu w II etapie konkursu!

Nauczyciel chemii

Dorota Mizera