wykrzyknik

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

7 września 2021

Szanowni Rodzice,
informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 zakup ubezpieczenia NNW możliwy jest za pośrednictwem dedykowanego dla naszej placówki linku: BEZPIECZNY.PL

Oferta ubezpieczenia została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Rodzic ma możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla naszej placówki linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko. Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci od 4 miesiąca życia.

Uwaga: Rodzice, którzy w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają powiadomienia o możliwości  kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Opiekunem naszej placówki:

Tomasz Kołowrotkiewicz

tkolowrotkiewicz@bezpieczny.pl