11 listopada - święto niepodległości

11 listopada 2019
W dniu 8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie przez Polskę Niepodległości.

Wśród zaproszonych Gości obecni byli Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Pan Tadeusz Czajka, II Zastępca Wójta Pan Piotr Kaczmarek, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Krystyna Semba, wieloletni dyrektor szkoły Pan Stanisław Walter, dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie.

Przemówienie Pana Wójta oraz Pani Dyrektor, jak również wspaniałe, niezwykle przejmujące przedstawienie młodych artystów zakończone słowami Jana Pawła II było dla wszystkich zebranych na uroczystości żywą i mądra lekcją historii o naszej ojczyźnie i wartościach, którymi powinniśmy kierować się w życiu.