4. Wirtualne drzwi do biblioteki otwarte. Szkolny Tomik Poezji.

20 marca 2020
Wirtualne drzwi do biblioteki otwarte. Szkolny Tomik Poezji.

Moi Drodzy,

W sobotę 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji. W związku z tym proponujemy wam wspaniałą zabawę - stwórzmy Szkolny Tomik Poezji.

Do zabawy zapraszamy:

• osoby, które piszą wiersze już od dawna,
  • osoby, które jeszcze nie stworzyły żadnego wiersza, a bardzo by chciały,
  • osoby, które uważają, że nie potrafią pisać wierszy. Niech nasza zabawa będzie bodźcem do odkrycia w sobie talentu poetyckiego. Czasem nie jest ważny ostateczny wynik, ale sama praca twórcza, która może dać wiele radości,
  • całe rodziny - mama, tata, dzieci, mogą wspólnie tworzyć niezapomniane dzieła, które warto utrwalić na zawsze. A przy okazji – można się super bawić całą rodziną.

Swoje prace proszę przesyłać na adres mailowy bibliosp1t@wp.pl

Jak podpisać przesłane dzieło? Imieniem i nazwiskiem, tylko imieniem, inicjałami, można też wymyślić swój własny pseudonim literacki (jeśli absolutnie nie chcecie podawać nazwisk).

Opublikujemy wiersze, które poruszą nasze serce, rozbawią do łez, będą oznaką waszej ciężkiej pracy twórczej. A więc do dzieła - stwórzmy Szkolny Tomik Poezji!