szczepienia przeciw HPV - grafika

Bezpłatne szczepienia profilaktyczne przeciwko wirusowi HPV dzieci z rocznika 2009

10 maja 2023

Szanowni Państwo,

Powiat Poznański zaprasza na bezpłatne szczepienia profilaktyczne przeciwko wirusowi HPV dzieci z rocznika 2009, zameldowane w gminach powiatu poznańskiego.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która rozpocznie się od 11 maja br.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów dostępne są na stronie internetowej powiatu poznańskiego.

Szczepienia realizowane są w ramach „Programu polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)”, który finansowany jest ze środków budżetowych Powiatu Poznańskiego.

Aktualne informacje o Programie dostępne są:

• na stronach internetowych:

powiat.poznan.pl (zakładka: ogłoszenia, komunikaty),

bip.powiat.poznan.pl (zakładka: ogłoszenia, komunikaty – zdrowie),

edictum.pl (zakładka: Programy - HPV Powiat Poznański 2023),

• pod numerami telefonów: 573 149 181, 789 901 542.
Oraz na stronie internetowej Gminy Tarnowo Podgórne.