Czytamy dla Dzieci

16 czerwca 2021
W ramach współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariatu, uczniowie z klas starszych wzięli udział w projekcie pt. "Czytamy dla dzieci", łącząc się z dziećmi z oddziałów przedszkolnych zdalnie za pośrednictwem platformy Teams. Uczniowie przygotowali dla kolegów i koleżanek z klas młodszych ciekawe opowiadania, bajki i baśnie. Przedstawiali je w niezwykle interesujący sposób - zmieniając głos oraz wykorzystując przy tym różne rekwizyty tj. maskotki i przebrania. Dzieci były zachwycone taką formą przekazu i nie mogły się doczekać kolejnych spotkań, które dostarczały wielu wrażeń.

Wszystkim zaangażowanym uczniom bardzo dziękujemy!
Nauczyciele z oddziałów przedszkolnych