Drzwi otwarte - Szkoła Promująca zdrowie

9 marca 2020
Drzwi otwarte - Szkoła Promująca Zdrowie

W naszej szkolnej edukacji ważną rolę pełni systematycznie realizowana edukacja zdrowotna połączona z promocją zdrowia w szkole. Stanowi ona skuteczną ochronę zdrowia uczniów szkoły i jest zgodna z wymogami podstawy programowej.

Podczas drzwi otwartych nauczyciele wraz uczniami z koła kulinarnego przedstawili ofertę szkoły opartą na integralnym rozwoju fizycznym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym, poprzez wspólne tworzenie owocowych szaszłyków, degustację zdrowych i własnoręcznie przygotowanych kanapek oraz wypiek orkiszowych bułeczek z jabłkiem i migdałami.
Wszystko to mogli spróbować nasi Goście podczas tegorocznych Dni Otwartych Szkoły.
Na dobry początek, nasz zdrowy zakątek - tym zaproszeniem witaliśmy przyszłych Uczniów SP1 i ich Rodziców.

Szkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia