wykrz

13 października 2020
Szanowni Rodzice,
Szanowni  Nauczyciele i Wychowawcy, Drodzy Uczniowie,
Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną w kraju oraz wydarzenie, które dotknęło naszą społeczność uczniowską, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników, rodziców i krewnych, dziadków, którzy przebywają we wspólnych domostwach, poprosiłam Szkolną Radę Rodziców o zaopiniowanie dnia wolnego 14 października 2020r. Po internetowym głosowaniu , większością głosów (przy bardzo dużej frekwencji głosujących) Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II zaopiniowała pozytywnie ustanowienie dnia 14.10.2020r. DNIEM WOLNYM od zajęć opiekuńczych, dydaktycznych i wychowawczych.
W dzień ten nie będą odbywać się lekcje zdalne, nie będzie też świadczona opieka świetlicowa. Przełożone zostaje Pasowanie Pierwszoklasistów. O nowy terminie  uroczystości powiadomią Rodziców  klas pierwszych Panie Wychowawczynie.
Od czwartku, tj. 15.10.2020 wszyscy uczniowie wracają do szkoły, lekcje będą odbywać się w trybie stacjonarnym.

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
z dnia 11 sierpnia 2017 r.w sprawie organizacji roku szkolnego
(Dz. U. poz. 1603 oraz z 2019 r. poz. 318 i 1093).

Z życzeniami zdrowia i pozdrowieniami
M. Gawrońska-Garstka