Dzień Chłopaka 2024

30 września 2024

Z okazji Dnia Chłopaka serdeczne życzenia, dużo uśmiechu, radości oraz spełnienia marzeń dla wszystkich  Chłopców z naszej szkoły przesyłają  dziewczyny z  "Jedynki"

30 września był  wyjątkowym dniem w naszej szkole - Samorząd Uczniowski ogłosił Dzień Chłopaka ,,Dniem Krawata”.

Tego dnia zarówno uczniowie, jak i nauczyciele założyli symboliczne krawaty.  Był  to wyjątkowy dzień dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Uwieńczeniem tego święta było wspólne zdjęcie uczniów w krawatach.

Tradycyjny dzień chłopaka każda klasa uczciła we własnym gronie. Dziewczynki przygotowywały drobne prezenty, odbywały się integracyjne spotkania klasowe.:)

Wszystkim którzy z tym dniu włączyli się do zabawy serdecznie dziękujemy. Resztę zachęcamy do czynnego udziału w życiu szkoły i uczestnictwa w organizowanych przez samorząd szkolny konkursach i zabawach.