Dzień Patrona - flaga papieska

19 maja 2020

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice, Pracownicy szkoły, Drodzy Uczniowie,

Dzień Patrona Szkoły to Wielkie Święto. W tym roku, upamiętniającym 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka Jana Pawła II, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i na świecie, obchodzone jest w naszej szkole zupełnie inaczej, niż to sobie zaplanowaliśmy - zdalnie i wirtualnie. Niemniej jednak, właśnie w ten wyjątkowy Dzień, ze względu na zaangażowanie wszystkich Nauczycieli, Wychowawców, Rodziców i Uczniów poczuliśmy się na nowo społecznością szkolną, która w wyjątkowy sposób uczciła pamięć o Wielkim Polaku, filozofie, aktorze, poecie, miłośniku polskich gór.

Składam wszystkim Państwu wyrazy głębokiej wdzięczności za trud i poświęcenie w przygotowanie filmów, fotografii, lekcji, prezentacji, piosenek, konkursów, przybliżających sylwetkę Wielkiego Polaka, którego słowa w wielu sytuacjach mogą być dla nas moralnym  wsparciem i życiowym drogowskazem.

Z wyrazami szacunku,
M. Gawrońska-Garstka