Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

28 listopada 2022

W piątek 25 listopada w bibliotece szkolnej było niezwykle rojno i gwarno. Odwiedziły nas trzy klasy: 3a, 2a i 1a oraz mnóstwo innych uczniów. W tym dniu dużo czytaliśmy misiowych historyjek. Klasy zapoznały się też z ciekawą historią pluszowego misia. Bawiliśmy się również chustą animacyjną i graliśmy w Story Cube – uczniowie układali „misiowe historyjki”. Każdy, kto wypożyczył książkę mógł wylosować „misiową myśl na dziś”.  A w czasie dużej przerwy książeczki o misiach czytały uczennice z Klubu Przyjaciół Biblioteki.

Co najważniejsze – z naszych półek błyskawicznie poznikały książeczki o misiach.

Pamiętajmy – czytania nigdy dosyć.

Biblioteka szkolna