Ferie zimowe - grafika

Ferie na sportowo

11 stycznia 2021
Zima daje nam wiele alternatyw, bowiem zaprasza nas do uprawiania sportów zimowych tj. spacery, snowboard, zjeżdżanie na sankach czy nartach. Jest to również czas, kiedy należy szczególnie dbać o swoje zdrowie i ubierać się adekwatnie do pogody oraz zjadać pełnowartościowe posiłki. Wówczas żaden mróz nie będzie nam straszny.

Wspólnie z całym zespołem Promocji Zdrowia serdecznie zapraszamy uczniów z oddziałów przedszkolnych do wspólnej zabawy w naszej szkole.

Uczeń:
  • potrafi wymienić kilka sportów zimowych i wie na czym polegają,
  • rozwija swoją kreatywność i zdolności plastyczne,
  • wie, jakie środki ostrożności należy zachować podczas zimowych zabaw,
  • integruje się z grupą,
  • uczestniczy w zabawach zespołowych na świeżym powietrzu,
  • tworzy prostą grę planszową.
Po zakończonych zajęciach zostanie przygotowany filmik podsumowujący aktywności Naszych uczniów.

Zachęcamy Rodziców uczniów z klas 0-III, którzy spędzają ferie poza szkołą, do przesyłania zdjęć na adres mailowy m.szymczak@sp1tp.pl.

Przekazanie zdjęć jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację na stronie internetowej naszej szkoły.

Zespół Promocji Zdrowia