szkoła

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

25 sierpnia 2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na inaugurację nowego roku szkolnego 2022/2023 według następującego harmonogramu:

• Godz. 9.00 – klasy: 6,7,8

Miejsce spotkania: dziedziniec szkolny, a następnie przejście uczniów do klas z wychowawcami.

• Godz. 9.30 – klasy: 2, 3, 4, 5 i oddział przygotowawczy dla klas 4-6

• Godz. 10.00 – klasy 0-1 i oddział przygotowawczy dla klas 1-3

Miejsce spotkania: sala gimnastyczna w budynku B i spotkanie z wychowawcami w klasach.

Dla uczniów klas pierwszych oraz dzieci z oddziału przygotowawczego 1-3 w dniu inauguracji roku szkolnego  odbędzie się uroczyste pasowanie na ucznia.

Zapraszamy!