wykrzyknik

Informacje dotyczące świetlicy szkolnej

31 sierpnia 2020
Informacje dotyczące świetlicy szkolnej
  1. Świetlica będzie czynna w godzinach 7.00 - 17.00.
  2. Do godziny 15.00 dzieci mogą być odbierane ze świetlicy o pełnych godzinach, po godzinie 15.00 - co pół godziny. Rodzic/opiekun lub upoważniona osoba zgłasza pracownikowi obsługi odbiór dziecka (pracownik weryfikuje rodzica/opiekuna/upoważnionego do odbioru sprawdzając dowód osobisty). Dzieci będą doprowadzane do rodzica przez pracownika szkoły.
  3. Grupy świetlicowe będą liczyć maksymalnie 25 dzieci, w grupach świetlicowych będą uczniowie z różnych klas.
  4. Dzieci mogą skorzystać z obiadu w szkole. Dziecko może zjeść własny posiłek podczas pobytu w świetlicy (dziecko przynosi z domu śniadanie i napoje na cały czas pobytu w świetlicy).
  5. Wpisanie godzin pobytu dziecka w świetlicy w Karcie informacyjnej znajdującej się tutaj jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o przyjęcie dziecka do świetlicy. Wypełnioną kartę należy przekazać wychowawcy.