IV Festiwal Talentów i Pasji w Gminie Tarnowo Podgórne

11 maja 2023

Zaprezentuj nam swój talent i pasję: Zgarnij atrakcyjne nagrody!

Tańczysz? Śpiewasz? Fotografujesz? Lepisz w glinie? Grasz na instrumencie? Robisz biżuterię? Tworzysz? A może wiesz, jak dbać o zieleń wokół domu i jesteś w tym mistrzem. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita. Pokaż jak ciekawe i wyjątkowe są talenty mieszkańców naszej Gminy!

Weź udział w IV Festiwalu Talentów i Pasji w Gminie Tarnowo Podgórne! Możesz zaprezentować swoje talenty i pasje w niemal dowolnej dziedzinie. To wyjątkowy konkurs bez ograniczeń, w którym pasja i talent odgrywają główną rolę! Skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne, bez względu na wiek.

Zgłoszenia

Swoje zgłoszenia będzie można przesyłać do 14 maja poprzez formularz elektroniczny.

W tym roku organizator zamierza nagrodzić trzech uczestników oraz uczestnika wybranego w ramach głosowania internetowego na nagrodę publiczności. Prezentacja wyłonionych laureatów oraz wręczenie nagród odbędą się 3 czerwca o godz. 17.00 podczas gali finałowej w Pałacu Jankowice.

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.