IX Jesienny Turniej Bocci o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego

29 listopada 2019

28 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się IX Jesienny Turniej Bocci o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego. Wzięli w nim udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z powiatu poznańskiego oraz dwie drużyny z naszej szkoły - łącznie 19 zespołów. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym – w czterech grupach, gdzie każda drużyna grała z każdą. Drużyny zajmujące dwa pierwsze miejsca w grupie, przechodziły do półfinałów. Reprezentacja z naszej szkoły Gabrysia, Wojtek i Maks wygrała wszystkie mecze w grupie i w rozgrywce finałowej zajęła  II miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody i dyplomy za udział w Turnieju, a podczas zawodów dostali ciepły posiłek oraz pączki.

Przy organizacji całego Turnieju pomagali  Wolontariusze - uczniowie klas VII.

Dziękujemy naszym uczniom za udział oraz dużą pomoc podczas całej imprezy.

Turniej był zorganizowany przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
i ich Rodzin ROKTAR przy współudziale Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II pod patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne