Jubileusz 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym

16 lutego 2023

Jubileuszowe świętowanie!

7 października 2023r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym obchodziła Jubileusz 60-lecia istnienia. Na oficjalną część uroczystości składały się przemówienia Dyrektora, zaproszonych gości oraz przyjaciół Szkoły. Tradycyjnie dzieci wraz z nauczycielami przygotowały bogaty program artystyczny, zakończony efektownym pokazem mody z lat 60. Uroczystość wzbogacili również swoim występem wokalnym absolwenci szkoły. Po części oficjalnej goście, pracownicy, absolwenci i nauczyciele mieli okazję do wspomnień. Podróż sentymentalną ułatwiły przygotowane galerie „Historia szkoły”, „Jedyneczka w podróży” oraz zwiedzanie Izby Pamięci. Była to okazja do spotkania kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki, powrotu do lat młodości i miłych pogawędek przy słodkim torcie i kolorowych przekąskach.

Aldona Czubińska