góry - kolonie

Kolonie letnie dla klas V-VII - Bardo

2 czerwca 2023

Szanowni Państwo,
informujemy o wyjeździe kolonijnym do Bardo – Dom Wczasów Dziecięcych dla uczniów klas V-VII roku szkolnego 2022/2023 ze szkół prowadzonych przez JST z Gminy Tarnowo Podgórne.

1. Na kolonię zostanie zakwalifikowanych 18 uczniów (jest to pula miejsc dla wszystkich szkół w gminie). Miejsca zostają przydzielone przez pracownika Wydziału Oświaty Urzędu Gminy na podstawie telefonicznego potwierdzenia dostępności wolnego miejsca.
  • Termin wyjazdu: 23 do 30 lipca 2023r.
  • Koszt kolonii: 600zł.
2. Chętni mogą złaszać się w sekretariacie szkoły 5 czerwca 2023r. od godz. 8:30.

Pierwszeństwo w udziale w kolonii mają uczniowie:
  • którzy nigdy nie uczestniczyli w koloniach letnich organizowanych przez gminę Tarnowo Podgórne,
  • z rodzin wielodzietnych (rodzina wychowująca co najmniej troje dzieci do lat 18).
Wymóg nie dotyczy rodzeństwa, jeżeli jedno z rodzeństwa po raz pierwszy będzie uczestniczyło w kolonii letniej organizowanej przez gminę.

3. Po potwierdzeniu przydzielenia miejsca, do dnia 12 czerwca 2023r. do sekretariatu szkoły należy dostarczyć:
  • dowód wpłaty,
  • kartę kwalifikacyjną,
  • regulamin kolonii (podpisany przez ucznia i rodzica!),
  • załączniki do regulaminu,
  • klauzulę informacyjną (proszę o zaparafowanie).
Niezłożenie dokumentów w wyznaczonym terminie będzie traktowane jako rezygnacja z uczestnictwa dziecka w kolonii i jego miejsce zostanie przydzielone kolejnemu dziecku z listy oczekujących.

4. Wpłaty na kolonię należy dokonać na nr rachunku bankowego:

Gmina Tarnowo Podgórne (rachunek prowadzony przez ING BANK ŚLĄSKI)

w tytule: Bardo, szkoła, imię i nazwisko ucznia (np. Bardo, SP1TP, Jan Nowak)