Kompendium - Bezpieczeństwo dzieci i młodzeży online

13 września 2019
Szanowni Państwo, zamieszczamy kompendium dla rodziców i profesjonalistów Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online  przygotowane przez ekspertów Państwowego Instytutu Badawczego NASK oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę współpracujących w ramach Polskiego Centrum w ramach Projektu Safer Internet. Kompendium adresowane jest m.in. do rodziców i dotyczy najbardziej aktualnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci online i  ma na celu usystematyzowanie najnowszej wiedzy dotyczącej aktywności dzieci i młodzieży w internecie. Zachęcamy do zapoznania się z opracowaniem.