wykrz

Komunikat dyrektora - COVID-19

9 października 2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym informuje, że w dniu 07 października br. otrzymaliśmy wiadomość o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa COVID-19 u jednego z uczniów naszej szkoły oraz jednego pracownika. Po konsultacji z poznańskim oddziałem SANEPID i władzami Gminy zarządzono kwarantannę dla klas, w których doszło do kontaktu z osobami zakażonymi. Po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Poznaniu czasowo zawieszono zajęcia dla wszystkich uczniów w szkole i wprowadzono w terminie od 09 października 2020 – 13 października 2020r. tryb edukacji zdalnej.

M. Gawrońska-Garstka