ważne - grafika

Komunikat Dyrektora Szkoły dotyczący czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły

9 kwietnia 2020

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym do dnia 26 kwietnia 2020r. zadania szkoły realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szczegóły dotyczące organizacji pracy szkoły w w/w okresie znajdują się w zakładce SZKOŁA ON-LINE.

Z wyrazami szacunku,
M. Gawrońska-Garstka