Chór dziecięcy - grafika

Koncert Noworoczny

15 stycznia 2020

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na Koncert Noworoczny organizowany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, który odbędzie się 21.01.2020r. w godz. 16:30-17:30, w sali gimnastycznej naszej Szkoły. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka będzie nam szczególnie miło gościć tych Państwa, którzy będą obchodzili tego dnia swoje święto. Podczas Koncertu będzie można usłyszeć przepiękne aranżacje piosenek świątecznych i zimowych w wykonaniu uczniów.

Drogi Uczniu, jeżeli jeszcze nie wiesz jak spędzić ten wyjątkowy dzień, zabierz babcię, dziadka, rodziców na wspaniały Koncert Noworoczny i spędź miło czas razem z nami.

Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy: Anna Dudniczek, Beata Tracewska-Graczyk