Konkurs "I can spell it" dla klas III

8 marca 2020

Konkurs "I can spell it" dla klas III

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III do pochwalenia się umiejętnością literowania w języku angielskim.

Wyłonimy w konkursie najlepiej literującego trzecioklasistę w Szkole Podstawowej nr 1.

Konkurs składa się z 2 etapów.

Etap 1:

• zgłaszający się uczniowie otrzymują od nauczyciela listę słów, które należy przećwiczyć,
  • podczas konkursu uczniowie losują 5 słówek i literują je,
  • w etapie 1 uczniowie literują wyrazy z karteczek,
  • nie akceptujemy żadnego błędu, uczeń otrzymuje punkt tylko za bezbłędnie przeliterowane wyrazy,
  • wyłonieni zwycięzcy przechodzą do etapu 2.

Etap 2:

• uczniowie otrzymują listę słówek do przećwiczenia,
  • każdy uczeń losuje 5 słówek i literuje je z pamięci,
  • dogrywka rozstrzygająca zwycięstwo obejmuje słownictwo z podręcznika do klasy III (włącznie z rozdziałem 5), literowanie słówek odbywa się w terminie późniejszym, obowiązkowo z pamięci.

Etap 1 odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 14:00.
Zachęcamy do zgłoszeń i trzymamy za Was kciuki.

Nauczyciele języków obcych w SP nr 1.

Zgłoszenia przyjmuje nauczyciel uczący w klasach III.