Konkurs Złota Żaba

22 października 2019
Drodzy uczniowie klas VII i VIII,
zachęcamy Was do udziału w Konkursie Złota Żaba w Dziedzinie matematyki oraz w Dziedzinie literatury i języka polskiego.

Regulamin:
W roku szkolnym 2019/20 do Konkursu Złota Żaba zapraszamy uczniów klas VII i VIII.
Organizatorem Konkursu jest Fundacja Edukacji Społecznej EKOS.
Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Konkurs będzie przebiegał dwuetapowo. I etap odbędzie się w zgłoszonych szkołach w terminach:
  • z matematyki: 21 listopada 2019r. (czwartek),
  • z języka polskiego i literatury: 22 listopada 2019r. (piątek).
Rozpoczęcie o godz. 10:00, czas na rozwiązanie zadań - 90 minut.

II etap Konkursu zostanie przeprowadzony w dniu 14 marca 2020r. (sobota) w Swarzędzu.

Cały regulamin, harmonogram konkursu i zadania z poprzednich lat są dostępne na stronie www.zlotazaba.pl.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Zgłaszać można się do środy 23.10 2019r. u nauczyciela matematyki p. Eweliny Magdziarek lub nauczyciela języka polskiego p. Katarzyny Górzyńskiej

Zapraszamy!