Lekcja w Bibliotece Publicznej

22 grudnia 2021

W zeszłym tygodniu uczniowie klasy IV D mieli okazję odwiedzić Bibliotekę Publiczną.

Przemiłe panie bibliotekarki oprowadziły naszych uczniów po bibliotece, pokazały dział dla dorosłych, gdzie uczniowie zapoznali się z zasadami korzystania z katalogu on – line. Jednak najwięcej czasu spędzili w dziale dla dzieci. Tutaj mogli obejrzeć najciekawsze książki dla dzieci. Największą sensację wzbudziła kilkumetrowa bajka. Panie bibliotekarki przytaczały mnóstwo ciekawostek na temat książek i bibliotek w Polsce i na świecie, chętnie też odpowiadały na pytania naszych uczniów.

Bardzo dziękujemy Bibliotece Publicznej w Tarnowie Podgórnym za ciekawą lekcję biblioteczną.