puchar

Nasza uczennica laureatką konkursu literackiego Lipa 2019

2 października 2019
W imieniu własnym oraz organizatorów mamy zaszczyt poinformować, że Julia Drąg z klasy 7a została laureatką XXXVII Wojewódzkiego i XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2019, pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Celem konkursu jest przygotowanie dzieci i młodzieży do aktywnego uczestnictwa w kulturze, tworzenie warunków do rozwijania aktywności twórczej, doskonalenie umiejętności pisania różnych form literackich, a także promocja młodych talentów.

Konkurs ten cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Tegorocznych nagrodzonych wyłoniono spośród ponad 1200 nadesłanych z całej Polski prac, dlatego tym bardziej jest nam miło poinformować, że Julia Drąg została laureatką konkursu. Serdecznie gratulujemy!