Nasza wspólna Szlachetna Paczka już dostarczona...

8 grudnia 2019

Nasza wspólna Szlachetna Paczka już dostarczona :-)

Wspaniała, nieprzewidywalnie hojna Społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II

po raz kolejny zdaliśmy ten najważniejszy w życiu egzamin - egzamin z człowieczeństwa.

Wspólnie przygotowaliśmy 33 paczki z żywnością, odzieżą (tylko i wyłącznie nową), środkami czystości oraz upominkami specjalnymi.

Przekazaliśmy też paczkę nr 34, gdyż dodatkowo, po konsultacjach z Wolontariuszem Rejonowym oraz z Radą Rodziców, zakupiliśmy dla wspieranej przez nas Rodziny pralkę automatyczną Whirlpool z gwarancją na pięć lat.
Dostawa opłaconego już (z naszych wspólnych środków) opału umówiona jest na poniedziałek, 9 grudnia br.

Razem z upominkami przekazaliśmy również Rodzinie w trudnej sytuacji wiadomość:

Jesteście dla nas ważni!

I to jest prawdziwe piękno Szlachetnej Paczki.

Rodzina jest szczęśliwa i  ... zaskoczona ilością darów :-)
Dzieci, jak powiedziały, jeszcze nigdy nic od nikogo nie dostały.

Wolontariusz - Rejonowy Koordynator Szlachetnej Paczki napisał do nas:
Te Święta Bożego Narodzenia będą dla Nich wyjątkowe, zupełnie inne niż dotychczas.

Dziękujemy Wam - Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy naszej Szkoły za ten piękny dar serca.

Z dumą

oraz z wdzięcznością