obiadek

Obiady dla zerówek w czasie dyżuru letniego

30 czerwca 2022

W okresie dyżuru letniego (27.06 - 31.08.2022r.) obiady mogą być zamawiane poprzez aplikację Ok.Obiad tylko dla uczniów klas „0”.

Stawka do zapłacenia przez Rodziców za obiady w tym okresie wynosi 10zł (została już zmieniona w aplikacji przez administratora OK.Obiad). Zamówione wcześniej obiady na powyższy okres zostały systemowo anulowane. Powstała nadpłata może być użyta przez Rodziców do powtórnego zamówienia obiadów w swojej macierzystej szkole. W przypadku kiedy dziecko jest na dyżurze w swojej macierzystej szkole, Rodzice zamawiają obiady tak jak dotychczas. Jeżeli dziecko jest w „obcej” szkole (SP2) rodzic musi założyć w systemie ucznia tej „obcej” szkoły (SP2), dokonać zamówienia oraz opłacić zamówienie. W ten sposób osoby administrujące Ok.Obiad będą widziały zamówienia „swoich” dzieci oraz „obcych”. W przypadku wystąpienia nadpłaty (odpisów), Rodzic poprzez aplikację występuje o zwrot nadpłaty dla każdego dziecka i KCUW dokonuje zwrotu tych środków.

W sprawach związanych z aplikacją OK.Obiad – Sławomir Dominiczak kontakt@okobiad.pl