dyplom

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

30 lipca 2020
Od 31.07.2020r. w godzinach 8:00 - 15:00 w szkole będzie można odebrać zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego. Zaświadczenie może odebrać uczeń (po okazaniu legitymacji szkolnej) lub rodzic/opiekun prawny ucznia (po okazaniu dowodu osobistego).

Absolwenci będą mogli również sprawdzić wyniki jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU. Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które każdy uczeń klas VIII otrzymał razem ze świadectwem. Wyniki online będą dostępne 31.07.2020r. od godziny 10:00.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj