Ogólnopolskie czytanie Jeżycjady ® Małgorzaty Musierowicz

12 marca 2021

OGÓLNOPOLSKIE CZYTANIE JEŻYCJADY ® MAŁGORZATY MUSIEROWICZ

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w piątej edycji Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz.

Ze względu na warunki czytanie musi odbywać się online. Dlatego też wszystkich fanów książek Małgorzaty Musierowicz oraz tych, którzy chcieliby dopiero sięgnąć po książki tej autorki, gorąco zachęcamy do czytania.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przyślecie nam zdjęcia lub krótkie filmiki, uwieczniające moment czytania przez was tekstów Małgorzaty Musierowicz.

Prosimy o nadsyłanie zdjęć lub filmików na adres naszej biblioteki biblioteka@sp1tp.pl do 26 marca 2021r.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikowanie pracy na szkolnym Facebooku, stronie www i innych mediach społecznościowych.