Pasowanie uczniów klas I na czytelników szkolnej bibliotek

Pasowanie uczniów klas I na czytelników szkolnej biblioteki.

13 lutego 2020

Miło nam poinformować, że do grona czytelników szkolnej biblioteki dołączyli uczniowie klas I.

W poniedziałek 20 stycznia 2020r. i we wtorek 21 stycznia 2020r. odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika.

Uczniowie poznali zasady obowiązujące w bibliotece, dowiedzieli się też jak dbać o książki, aby na zawsze zostały naszymi przyjaciółmi. Pierwszoklasiści otrzymali kolorowe zakładki i okolicznościowe naklejki, mogli też wypożyczyć swoje pierwsze książki.

W związku z tym wydarzeniem w naszej bibliotece został wydzielony regalik, w którym stoją dobrane specjalnie dla pierwszoklasistów książki.

Serdecznie zapraszamy też pozostałych uczniów. Czeka na was wiele nowości.