Pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego

18 września 2024

18 września w strefie relaksu odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego.
Podczas zebrania przedstawieni zostali opiekunowie - Pani Agnieszka Gustowska i Olga Gogolewska oraz prezydium Samorządu: Aleksandra Kaczmarek, Matylda Tepper, Maria Sobkowiak, Anna Raszewska oraz Vanessa Ciesielska.

Zapoznaliśmy się z regulaminem SU oraz planem pracy na nowy rok szkolny. Mieliśmy również okazję do rozmowy z panią psycholog i pedagog. Wszyscy mogli podzielić się swoimi uwagami i pomysłami dotyczącymi pracy SU na najbliższe miesiące.

Dziękuję wszystkim uczniom za tak liczne przybycie i zainteresowanie działaniem na rzecz uczniów.