Pierwszoklasiści przyjęci w poczet uczniów!

13 października 2023

13 października 2023 roku, zebraliśmy się, aby sprawdzić, czy uczniowie, którzy od początku tego roku szkolnego uczęszczają do klasy pierwszej w istocie zasługują na miano uczniów naszej szkoły.

Pierwszoklasiści prezentowali swoją wiedzę i umiejętności w kilku kategoriach: matematyczne omnibusy, artyści, literaci, strażnicy domowego ogniska oraz klasowi muszkieterowie. Jury w składzie Pani Dyrektor Doroty Anny Pietrzak, Pani Wicedyrektor Magdaleny Polińskiej, Przewodniczącego Rady Rodziców – Pana Łukasza Stamirowskiego oraz Przewodniczącej Samorządu Szkolnego – Nadii Bajer było bardzo przychylne w głosowaniach! Składał się na to nie tylko urok i uśmiechnięte buzie naszych pierwszoklasistów, ale również ich ogromna wiedza w każdej kategorii.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor i tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym.

Zapewne dzień pasowania na ucznia pozostanie na długo w pamięci każdego pierwszoklasisty, bo takich chwil w końcu nie sposób zapomnieć!