szachy - grafika

Pierwszy turniej szachowy online!

1 kwietnia 2020

Wychowawcy świetlicy serdecznie zapraszają na Pierwszy Turniej Szachowy online. Udział w nim mogą brać wszyscy chętni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym. Turniej odbędzie się w poniedziałek 6.04.2020r. o godzinie 14.00 (czas trwania 90 minut).

W celu wzięcia udziału w turnieju należy zarejestrować się na platformie LICHESS następnie dołączyć do klubu, który został utworzony na stronie internetowej lichess: SP 1 TP.
Jest to konieczne aby później można było zapisać się do turnieju.

Bezpośredni linki do turnieju: LICHESS TURNIEJ

Można również wejść na stronę lichess w ikonkę na górze - SPOŁECZNOŚĆ, dalej KLUBY i wyszukać SP 1 TP. W klubie tym można rozegrać partie towarzyskie oraz wziąć udział w pojedynkach i turniejach szachowych między sobą.

Do turnieju można zapisywać się już teraz aż do momentu rozpoczęcia zawodów.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać za pośrednictwem LIBRUSA do osoby odpowiedzialnej - Doroty Sikorskiej (nick na lichess: Sikorcia).