Podwójne zwycięstwo

11 czerwca 2023
W miniony poniedziałek 5 czerwca, dwie uczennice Laura Piszczek oraz Zofia Hibner reprezentowały naszą szkołę w konkursie BIOLCHEMIK w liceum w Pniewach.
Konkurs składał się z dwóch etapów: indywidualne rozwiązywanie testu zawierającego zadania otwarte. i zamknięte oraz z części praktycznej: wykonywanie doświadczeń z zakresu biologii i chemii. Dziewczyny wykazały się ogromną wiedzą biologiczno- chemiczną, jak również zdolnościami praktycznymi. Laura i Zosia zajęły I miejsce zdobywając, aż 112 punktów co dało, aż ponad 40 pkt przewagi nad rywalami.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy p. Małgorzacie Matczak oraz p. Dorocie Mizera za pomoc w przygotowaniu uczniów w konkursie.