zabawy na śniegu

Półkolonie

9 grudnia 2020

Szanowni Rodzice,

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym organizuje półkolonie zimowe dla dzieci z klas 1-4 w terminie: 11 - 15 stycznia 2021r.

Zajęcia będą odbywały się w budynku Szkoły w godzinach 8.00 – 14.00 w grupach dwunastoosobowych.

Opiekunami będą nauczyciele naszej Szkoły.

Maksymalna liczba uczestników – 24 osoby.

Koszt półkolonii to 100zł.

Uwaga: termin zapisów - 17 grudnia 2021r.

O przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia na półkolonie należy dokonać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: m.stachowiak@sp1tp.pl.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy wpisać:

• imię i nazwisko dziecka,
  • klasę, do której chodzi dziecko,
  • datę i miejsce urodzenia dziecka,
  • imiona i nazwiska rodziców/opiekunów prawnych,
  • telefon kontaktowy do rodziców.

Wpłaty należy dokonać na konto 36 1050 1520 1000 0024 2364 4604 (Uwaga: z dopiskiem zawierającym następujące informacje: PÓŁKOLONIE SP1, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA)

Dowód wpłaty należy przesłać na adres mailowy m.stachowiak@sp1tp.pl w terminie do 17 grudnia 2020r.

WPŁACONA KWOTA NIE PODLEGA ZWROTOWI W PRZYPADKU REZYGNACJI PO ROZPOCZĘCIU PÓŁKOLONII.

W piątek 11 grudnia 2020r. na stronie szkoły zostaną umieszczone dokumenty, które należy wydrukować, czytelnie wypełnić i podpisać (podpisy obojga rodziców/opiekunów) oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły do piątku 18 grudnia 2020r. do godziny 10.00.

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest terminowe dokonanie opłaty i terminowe dostarczenie do sekretariatu wszystkich wymaganych dokumentów.

Aktualizacja 11.12.2020r.

Szanowni Rodzice!

Z przyczyn niezależnych od Szkoły nastąpiła zmiana terminu wpłat kwoty 100zł za półkolonie zimowe, które odbędą się w dniach 11-15 stycznia 2021r.

Zgodnie z informacją z Gminy:
  • wpłata ma nastąpić po 1 stycznia 2021r.;
  • Rodzice, którzy już dokonali wpłaty otrzymają zwrot na konto.
Za utrudnienie serdecznie przepraszamy i bardzo prosimy o dokonanie wpłaty najpóźniej do 5 stycznia 2021r. w celu weryfikacji listy uczestników. Termin złożenia wymaganych dokumentów pozostaje bez zmian.

Dziękuję i pozdrawiam
M. Stachowiak