Półkolonie letnie 2024

2 maja 2024

Szanowni Rodzice!

Szkoła organizuje półkolonie letnie dla uczniów z klas 1-4 Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym w następujących terminach:
  • turnus I - 24 - 28.06.2024r.,
  • turnus II - 01 - 05.07.2024r.
Dziecko można zapisać tylko na jeden turnus. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8.00 - 16.00 dla dwóch grup piętnastoosobowych w każdym tygodniu.

Koszt turnusu - 400zł (w cenie m.in. obiady dla uczestnika półkolonii).

Hasło przewodnie półkolonii to "Europejskie wakacje".

Zajęcia będą odbywały się w budynku Szkoły, przewidywane są również wyjścia i wycieczki. Wychowawcami półkolonii będą nauczyciele Naszej Szkoły.

Zgłoszenia na półkolonie, wyłącznie drogą elektroniczną, rozpoczną się 6 maja 2024r. o godzinie 16:00 - link do zapisów elektronicznych zostanie przesłany o tej godzinie do wszystkich rodziców uczniów klas 1-4 za pomocą modułu wiadomości w dzienniku Librus.

O przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy wpisać:
  • imię i nazwisko dziecka, klasę, do której chodzi dziecko, datę i miejsce urodzenia dziecka,
  • imiona i nazwiska rodziców/opiekunów prawnych,
  • telefon kontaktowy do rodziców.
Po weryfikacji listy uczestników zapisanych drogą elektroniczną rodzic dziecka zakwalifikowanego na półkolonie otrzyma potwierdzenie poprzez wiadomość w Librusie.

Rodzic, który nie mógł zapisać dziecka drogą elektroniczną w związku z zamknięciem listy, może zgłosić dziecko na listę rezerwową - zgłoszenia wyłącznie poprzez moduł wiadomości w Librusie do p. Marii Stachowiak (w wiadomości: imię, nazwisko i klasa oraz data i miejsce urodzenia dziecka, imiona i nazwiska rodziców, telefon kontaktowy do rodziców; należy również podać, na który turnus zgłaszane jest dziecko).

Regulamin półkolonii wraz z informacjami o wpłatach (konto i terminy) oraz o niezbędnej dokumentacji zostaną przekazane w odrębnym ogłoszeniu w Librusie i na stronie internetowej szkoły.