rekrutacja - grafika

Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021

31 marca 2020

Informuję, że wszyscy kandydaci (dzieci) do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych zostali zakwalifikowani do przyjęcia.

Uwaga ważne:

Warunkiem koniecznym do zamknięcia naboru jest złożenie kompletu dokumentów wypełnionych i podpisanych przez rodziców/opiekunów prawnych:

• oświadczenie woli korzystania z usług szkoły,
  • karty informacyjnej,
  • zgody rodziców na rozpowszechnianie wizerunku,
  • oświadczenie dla potrzeb medycyny szkolnej,
  • czystość głowy i religia – (oddział przedszkolny),
  • czystość głowy i religia + etyka - (klasy pierwsze).

Powyższe dokumenty znajdą Państwo do pobrania poniżej. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną wypełnione i podpisane przez obu rodziców/opiekunów prawnych  dokumenty należy zeskanować i skany w terminie 06 - 10 kwietnia 2020 roku wysłać na adres: sekretariat@sp1tp.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu.

Dostarczenie tych dokumentów jest niezbędne do ogłoszenia listy kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej.

Wypełnione i podpisane oryginały dokumentów należy dostarczyć do szkoły w czerwcu.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Dorota Anna Pietrzak