29 stycznia 2021
W ramach przyznanego Gminie Tarnowo Podgórne grantu z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na zakup sprzętu do nauki zdalnej, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podornym otrzymała 6 laptopów.

Sprzęt udostepniono uczniom na podstawie stosowych umów na czas prowadzenia zdalnego nauczania. Laptopy po zakończeniu zdalnego nauczania wrócą do szkół i uzupełnią pracownie komputerowe.

Projekt grantowy Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Osi Priorytetowej nr I Powszechny dostęp do szybkiego Internetu działania 1.1: Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach.

Kwota wydaykowana: 99.976,86 zł/2173,41 szt.