Randka w ciemno z książką.

20 lutego 2020

Randka w ciemno z książką.

14 lutego w naszej bibliotece rozpoczęła się wielka akcja Walentynowa, skierowana do tych, którzy kochają lub chcą się zakochać w czytaniu.

Dla zakochanych zostały przygotowane książki niespodzianki. Każdy egzemplarz, jak przystało na randkę w ciemno, został zapakowany. Przy wyborze książki nie można więc było zasugerować się tytułem, autorem czy okładką.

Już pierwszego dnia na randkę w ciemno zdecydowało się niemal 100 osób. Odwiedzali nas nie tylko uczniowie, ale nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

Mamy nadzieję, że randka w ciemno z książką niespodzianką okazała się dla każdego zakochanego niezapomnianą czytelniczą przygodą.