wykrzyknik

Rekrutacja dla klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023 - II etap

1 kwietnia 2022

Informuję, że listy kandydatów (dzieci) zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych zostaną zamieszczone 4.04.2022r. o godzinie 12:00 na drzwiach przy wejściu głównym do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II przy ul. Szkolnej 5 .

UWAGA WAŻNE:

Warunkiem koniecznym do zamknięcia naboru jest złożenie kompletu dokumentów wypełnionych i podpisanych przez rodziców/opiekunów prawnych kandydatów zakwalifikowanych.

Oddział przedszkolny:

Klasa pierwsza:

Powyższe dokumenty należy pobrać ze strony www.sp1tp.pl lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły. Wypełnione i podpisane przez obu rodziców/opiekunów prawnych  dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły w dniach 4 – 11  kwietnia 2022 roku.

Dostarczenie tych dokumentów jest niezbędne do ogłoszenia listy kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

Dorota Anna Pietrzak