wykrzyknik

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2022/2023

9 lutego 2022

Informujemy, że rozpoczyna się rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie.

W tym roku obowiązuje elektroniczny system naboru do oddziałów przedszkolnych w gminie Tarnowo Podgórne. Prosimy zapoznać się z informatorem dla rodziców, a także z Zarządzeniem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne oraz Uchwałą Rady Gminy, które znajdują się w załącznikach.

W terminie 28 lutego - 18 marca 2022r. rodzice dzieci z rocznika 2016r., zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym oraz na terenie Gminy Tarnowo Podgórne, dokonują zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego poprzez stronę internetową:

NABÓR PCSS TARNOWO PODGÓRNE

W przypadku, gdy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym jest placówką pierwszego wyboru, rodzic/opiekun prawny składa w sekretariacie szkoły wypełniony elektronicznie wniosek, podpisany przez oboje rodziców/opiekunów prawnych, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Martyna Drozdowska
referent