wykrzyknik

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024

6 lutego 2023

Informujemy, iż rozpoczyna się rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie.

W terminie od 27 lutego – 17 marca 2023r. rodzice dzieci z rocznika 2017 zamieszkałych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne dokonują zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego poprzez stronę internetową:

NABÓR PCSS TARNOWO PODGÓRNE

W przypadku, gdy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym jest placówką pierwszego wyboru, rodzic/opiekun prawny składa w sekretariacie szkoły wypełniony elektronicznie wniosek, podpisany przez oboje rodziców/opiekunów prawnych, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Infromator dla rodziców przygotowany przez Gminę w ziązku z rekrutacją 2023 w Gminie Tarnowo Podgórne.