exclamation-mark-310101_960_720

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

29 stycznia 2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym informuje o rozpoczęciu rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Oddział przedszkolny

W terminie od 10 lutego 2020r. do 14 lutego 2020r. rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola (rocznik 2014) składają deklaracje kontynuacji uczęszczania w sekretariacie szkoły (do pobrania w przedszkolu lub szkole oraz poniżej) - dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym.

W terminie od 24 lutego 2020r. do 6 marca 2020r. zgłaszanie do oddziału przedszkolnego pozostałych dzieci z rocznika 2014. Należy wypełnić (do pobrania tutaj):
  • wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym,
  • oświadczenie o zamieszkiwaniu na terenie gminy Tarnowo Podgórne,
  • oświadczenie o uczęszczaniu w roku szkolnym 2020/2021 do tej samej szkoły rodzeństwa kandydata,
  • oświadczenie o rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych za miniony rok w urzędzie skarbowym właściwym dla osób zamieszkałych w Gminie Tarnowo Podgórne.
Klasa pierwsza

W terminie od 2 marca 2020r. do 10 marca 2020r. odbędą się zapisy dzieci urodzonych w 2013 roku do I klasy zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym. Należy wypełnić (do pobrania tutaj):
  • kartę zgłoszenia dziecka z obwodu do klasy pierwszej szkoły podstawowej,
  • oświadczenie o zamieszkaniu kandydata w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym.

Dzieci z rocznika 2014 mogą być przyjęte do I klasy  na wniosek rodzica pod warunkiem, że korzystały z wychowania przedszkolnego w bieżącym roku albo posiadają opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Należy wypełnić (do pobrania tutaj):
  • wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej dziecka 6-letniego,
Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 16.00.
Przy zapisie dziecka należy:
  • wypełnić deklarację lub kartę zapisu lub wniosek (do pobrania na stronie szkoły lub w sekretariacie),
  • okazać do wglądu dowód osobisty rodzica/prawnego opiekuna,
  • okazać do wglądu akt urodzenia dziecka i pesel.