uczniowie - grafika

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - 1 września 2020r.

25 sierpnia 2020
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 1 września 2020r. - oddziały przedszkolne oraz klasy 1-8

W załączniklu znajdą Państwo harmonogram wejść do szkoły dla poszczególnych klas.

Oddziały przedszkolne
 - spotkanie na dziedzińcu szkoły o godzinie 11.00, następnie przejście do klas z wychowawcami. Dziecko może przyjść do szkoły z jednym rodzicem/opiekunem. Na dziedziniec szkoły należy wejść przez parking z boku budynku szkoły przy ośrodku zdrowia lub przez parking przy GKSie. Dzieci i towarzyszący rodzic/opiekun wchodzą do szkoły w maseczkach, które zdejmują w sali.

Klasy pierwsze - spotkanie na dziedzińcu szkoły o godzinie 11:30, następnie przejście do klas z wychowawcami. Dziecko może przyjść do szkoły z jednym rodzicem/opiekunem. Na dziedziniec szkoły należy wejść przez parking z boku budynku szkoły przy ośrodku zdrowia lub przez parking przy GKSie. Uczniowie i towarzyszący rodzic/opiekun wchodzą do szkoły w maseczkach, które zdejmują w sali.

Klasy 2-8 - spotkanie z wychowawcami w klasach. Uczniowie klas 2-8 wchodzą do szkoły samodzielnie bez rodzica/opiekuna według harmonogramu zamieszczonego w tabeli. Wszyscy uczniowie klas 2-8 wchodzą do szkoły w maseczkach, które zdejmują w sali.

Czas trwania spotkań - 60 minut.

Wszystkie osoby postronne mają zakaz wstępu na teren szkoły!

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.