Spotkanie online dla Wolontariuszy z naszej szkoły

16 grudnia 2020
W dniu 03.12.2020r. odbyło się spotkanie online dla Wolontariuszy z naszej szkoły pt. Rozwój i edukacja dzieci, młodzieży oraz nauczycieli w zakresie wolontariatu. Spotkanie prowadziła p. Magdalena Szczepaniak z Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej w Poznaniu. Celem spotkania było przybliżenie idei wolontariatu oraz kształtowanie postaw i zachowań prospołecznych.

5.12.2020r. odbyło się kolejne spotkanie online, tym razem poświęcone obchodom Dnia Wolontariusza. W trakcie spotkania mogliśmy wysłuchać prelekcji Piotra Filberka, współzałożyciela Stowarzyszenia Leczymy z Misją, na temat wolontariatu w Kenii. Był też konkurs z wiedzy o wolontariacie skierowany do uczniów z różnych szkół. Spotkanie zakończyło się niespodzianką - życzeniami od Jurka Owsiaka.