Spotkanie SU z Panią Dyrektor

3 października 2024

W dniu wczorajszym w strefie relaksu odbyło się ważne spotkanie. Dyrektor naszej szkoły Pani Dorota Anna Pietrzak spotkała się z Samorządem Uczniowskim oraz opiekunem- Panią Agnieszką Gustowską. Na spotkaniu były również Pani psycholog Anna Dzięcioł oraz Pani pedagog Pani Agnieszka Teska- Kulczyńska. Podczas spotkania poruszone zostały bardzo ważne tematy takie jak PUNKT MEDIACYJNY, DBI oraz inne aktywności w których samorząd może wziąć aktywny udział.

W imieniu Pani Dyrektor i opiekuna SU jeszcze raz życzymy szkolnym samorządowcom ciekawych pomysłów i owocnej współpracy w nowym roku szkolnym!