Spotkanie z Bartkiem Zwolińskim

30 maja 2023
W piątek 26.05 uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z byłym absolwentem Bartkiem Zwolińskim. Bartek aktualnie studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, a Jego pasją są nietoperze. Właśnie wiedzą o tych ciekawych zwierzętach dzielił się z Uczniami kilku klas opowiadając o gatunkach spotykanych w Polsce i na świecie, o mitach związanych z nietoperzami, o echolokacji i innych kwestiach. Bartek opowiedział też o pracy osób zajmujących się ochroną nietoperzy.

Spotkanie dało nam szansą na rozbudowanie wiedzy o tych nocnych, tajemniczych ssakach.

Cieszy nas ogromnie, że nasi absolwenci wracają w mury naszej szkoły i dzielą się z młodszymi swoimi pasjami i zainteresowaniami.