Spotkanie z firmą Komplet Polska

30 października 2019
W ciągu ostatnich dwóch dni uczniowie klas 7 i 8 w ramach zajęć z doradztwa zawodowego mieli okazję poznać zawód cukiernika, ciastkarza ale i... mechanika.

Dzięki uprzejmości firmy Komplet Polska, która była gościem naszej szkoły, uczniowie poznali nowe kierunki kształcenia oraz sposób funkcjonowania kolejnej firmy na terenie Gminy Tarnowo Podgórne.

Oczywiście czym byłaby wizyta firmy Komplet Polska bez słodkiej niespodzianki dla wszystkich? Dla każdego uczestnika wykładów czekały pączki prosto z linii produkcyjnej!

Bardzo dziękujemy za wizytę!